http://warecka.edu.pl/technikum-technik-mechanik

     Witamy na stronie naszej szkoły 

 

Szkoła mieści się na terenie Teofilowa przemysłowego, w odległości ok. 100m od ul. Aleksandrowskiej. Dogodny dojazd autobusami z Aleksandrowa i Zgierza. Dwa przystanki tramwajowe do stacji PKP Łódź-Żabieniec. Zapewniamy bardzo dobre warunki nauki. Zajęcia odbywają się w dobrze wyposażonych klasopracowniach i pracowniach specjalistycznych. Zajęcia praktyczne i praktyki zawodowe odbywają się we własnych warsztatach szkolnych. Są to bardzo duże warsztaty, w których zajęcia odbywają uczniowie również z innych łódzkich szkół. Są one bogato wyposażone we wszystkie niezbędne do realizacji procesu dydaktycznego maszyny i urządzenia. 

 

 

CZAS NA POWAŻNE DECYZJE -
WYBIERZ SWÓJ PRZYSZŁY ZAWÓD

Prowadzimy nabór w następujących zawodach:

TECHNIKUM

 • Technik mechanik
 • Technik elektryk
 • Technik mechatronik
 • Technik informatyk
 • Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej
 • Technik urządzeń dźwigowych

BRANŻOWA SZKOŁA
I STOPNIA:

 • Mechatronik
 • Elektromechanik 

 

GIMNAZJALIŚCI I UCZNIOWIE KLAS ÓSMYCH!!! 

      Zapraszamy na kolejne "drzwi otwarte",
które odbędą się 23.05.2019r. w godz. 14.30. - 18.00.

Będziecie mieli okazję zobaczyć doskonale wyposażone pracownie zawodowe, porozmawiać z uczniami i nauczycielami, poznać tajniki swojego przyszłego zawodu, podjąć decyzję, aby uczyć się w naszej szkole!!!
     Czekamy na Was!

JESTEŚMY SZKOŁĄ DOBRYCH ZAWODÓW

 

 

  

ZWYKŁA HISTORIA, NIEZWYKŁEJ SZKOŁY

 

 

INFORMACJE DLA RODZICÓW

 • W dniu 18.03.2019 o godzinie 17.30
  odbędą się spotkania z wychowawcami i konsultacje

 • Szanowni Rodzice,
  Za nami pierwszy semestr nauki i dość intensywnych działań w szkole. Zakończyliśmy jeden projekt, w pełni trwają zajęcia i dodatkowe szkolenia w ramach projektu "Twoje nowe kwalifikacje...". W drugim semestrze rozpoczną się kolejne, nowe kursy. Szkolą się nie tylko uczniowie, ale dodatkowe kwalifikacje zdobywają także nasi nauczyciele. Minione miesiące obfitowały w liczne, dodatkowe szkolenia organizowane przez firmy z nami współpracujące. W planach są już kolejne. 
  Był to także okres intensywnych remontów i zmian w szkole; przed nami kolejne modernizacje pomieszczeń i szatni. Czeka nas intensywny czas promocji szkoły, a pierwsze "dni otwarte", które odbyły się 6 lutego, pokazały, jak dużym zainteresowaniem cieszą się kierunki kształcenia, które realizujemy - odwiedziło nas ponad 40 uczniów razem z rodzicami. Kolejne "dni otwarte" już 16 marca - czekamy na uczniów i rodziców ósmoklasistów i ostatnich klas gimnazjów!
  Szanowni Państwo, cieszą mnie Państwa uwagi, sugestie, które zawsze stanowią inspirację do podejmowania dalszych działań. Myślę, że kolejne miesiące będą równie intensywne, a przede wszystkim twórcze dla nas i naszych uczniów.
  Dorota Stefaniak
  Dyrektor Szkoły

 • PODSUMOWANIE I SEMESTRU
  NAJLEPSI UCZNIOWIE......
  RANKING KLAS........

 • Konta w usłudze OFFICE 365 dla rodziców
  Wszystkich rodziców zainteresowanych uzystaniem dostępu do usług pakietu OFFICE 365 prosimy o kontakt za pośrednictwem DZIENNIKA ELEKTRONIOCZNEGO z administratorem p. Krzysztofem Adamczewskim

 • STYPENDIA SOCJALNE - NOWE ZASADY WYPŁAT..... 

 • Klauzula Informacyjna - Monitoring......

 • RADA RODZICÓW
  wpłaty na Radę Rodziców można dokonać przelewem na konto
  09 1560 0013 2028 0050 2881 1001
  Rada Rodziców ZSP 20
  91-212 Łódź, ul. Warecka 41

OGŁOSZENIA

Jest. Wreszcie Udało się!!!
Po dłuuugim okresie oczekiwania ruszyła w naszych warsztatach szkolnych Pracownia Hydrauliki Siłowej....... 

Kilkuletnia, bardzo dobra współpraca z firmą P.U.H. Elektro-Instal ANGOPOL zaowocowała podpisaniem patronatu (kierunek technik elektryk). Firma ta była wykonawcą naszej szkolnej mini elektrowni wiatrowo-fotowoltaicznej. Mamy nadzieję, że ta współpraca będzie się rozwijać jeszcze lepiej.

Nasza szkoła cieszy się rosnącym zainteresowaniem pracodawców czego dowodem jest podpisany kolejny patronat. Firma Elektromonter objęła patronatem klasy o kierunku technik elektryk i technik mechatronik.
Dziękujemy, licząc na efektywną współpracę w najbliższych latach.

W kolejnej edycji Ruchu Innowacyjnego w Edukacji, Dyrektor Dorota Stefaniak otrzymała Złoty Certyfikat Twórczego Dyrektora Szkoły Zawodowej, a tytułem Kreatora Kompetencji Społecznych została wyróżniona pani Izabela Czyżewska - Dyrała....
Otrzymaliśmy dwa wyróżnienia w III edycji konkursu "Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości".....