http://warecka.edu.pl/technikum-technik-mechanik

 

Witamy na stronie naszej szkoły 

 

Szkoła mieści się na terenie Teofilowa przemysłowego, w odległości ok. 100m od ul. Aleksandrowskiej. Dogodny dojazd autobusami z Aleksandrowa i Zgierza. Dwa przystanki tramwajowe do stacji PKP Łódź-Żabieniec. Zapewniamy bardzo dobre warunki nauki. Zajęcia odbywają się w dobrze wyposażonych klasopracowniach i pracowniach specjalistycznych. Zajęcia praktyczne i praktyki zawodowe odbywają się we własnych warsztatach szkolnych. Są to bardzo duże warsztaty, w których zajęcia odbywają uczniowie również z innych łódzkich szkół. Są one bogato wyposażone we wszystkie niezbędne do realizacji procesu dydaktycznego maszyny i urządzenia. 

 

 

NASI PATRONI I PARTNERZY O WSPÓŁPRACY ZE SZKOŁĄ

 

CZAS NA POWAŻNE DECYZJE -
WYBIERZ SWÓJ PRZYSZŁY ZAWÓD

Prowadzimy nabór w następujących zawodach:

TECHNIKUM

 • Technik mechanik
 • Technik elektryk
 • Technik mechatronik
 • Technik informatyk
 • Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej
 • Technik urządzeń dźwigowych

BRANŻOWA SZKOŁA
I STOPNIA:

 • Mechatronik
 • Elektromechanik 

                     

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do wirtualnego poznania szkoły.
Obejrzyj, podejmij decyzję i wybierz naszą szkołę!!!

Czekamy na Ciebie!!
                             

JESTEŚMY SZKOŁĄ DOBRYCH ZAWODÓW

 

 

  

ZWYKŁA HISTORIA, NIEZWYKŁEJ SZKOŁY

 

 

INFORMACJE DLA RODZICÓW   

 • Szanowni Państwo,
  zwracam się do Państwa z ogromną prośbą i apelem. W związku z coraz liczniejszymi przypadkami covid wśród naszych uczniów - proszę o to, aby uczniowie z najmniejszymi oznakami przeziębienia pozostawali w domu, aż do ich ustąpienia. W minionym tygodniu w wielu przypadkach zmuszeni byliśmy prosić o odebranie uczniów z gorączką i silnymi oznakami przeziębienia, którzy  przyszli na zajęcia z już widoczną infekcją i temperaturą! 
  Drodzy Rodzice, wśród uczniów i nauczycieli są ci, którzy z powodu covid stracili swoich najbliższych - chrońmy zdrowie swoje i swoich bliskich!

  Pozdrawiam Państwa
  Dorota Stefaniak
  Dyrektor ZSET

 • WYPRAWKA SZKOLNA 2021/2022
  • Wytyczne wyprawka szkolna 2021 2022 OŚWIADCZENIE
   O SPOSOBIE WYPŁATY
   WNIOSEK O DOFINANSOWANIE ZAKUPU PODRĘCZNIKÓW WYPRAWKA SZKOLNA 2021 2022
 • Dyżury Poradni.....
 • Informacja Centrum Świadczeń Socjalnych
  dotycząca świadczenia 500+, 300+....

 • Konta w usłudze OFFICE 365 dla rodziców
  Wszystkich rodziców zainteresowanych uzystaniem dostępu do usług pakietu OFFICE 365 prosimy o kontakt za pośrednictwem DZIENNIKA ELEKTRONIOCZNEGO z administratorem p. Krzysztofem Adamczewskim

 • Klauzula Informacyjna - Monitoring......

 • RADA RODZICÓW
  wpłaty na Radę Rodziców można dokonać przelewem na konto
  09 1560 0013 2028 0050 2881 1001
  Rada Rodziców przy Zespole Szkół Edukacji Technicznej
  91-212 Łódź, ul. Warecka 41
  NIP 947-18-58-968

OGŁOSZENIA

ZMIANA PLANU ZAJĘĆ OD 24.01.2022
nowy plan jest dostępny w zakładce DLA UCZNIA/Plan od 24 01(nowy)......

PODPISANIE PAREONATU Z POLSKĄ GRUPĄ FARMACEUTYCZNĄ S.A.
W dniu 5.01 podpisany został patronat z Polską Grupą Farmaceutyczną S.A. Patronatem zostały objęte klasy o kierunku technik informatyk i technik mechatronik. Cieszymy się, że pozyskaliśmy firmę, która będzie z nami współpracowała przy organizacji staży i praktyk zawodowych, będzie szkoliła uczniów i nauczycieli, ....(czytaj więcej........)

Informacja dla zdających egzamin w sesji styczeń-luty 2022
Ukazał się komunikat Dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej w sprawie przyborów pomocniczych, które zdający mogą przynieść ze sobą na egzamin....(czytaj więcej........)

HARMONOGRAM EGZAMINÓW ZAWODOWYCH
W SESJI STYCZEŃ/LUTY 2022......

PODPISANIE PATRONATU Z FIRMĄ IMMERGAS POLSKA
W dniu 7 października dyrektor szkoły Dorota Stefaniak podpisała patronat z firmą Immergas Polska Sp. z o.o. Firmę reprezentowała pani dyrektor Beata Wójcik. Podpisanie patronatu odbyło się w pracowni dedykowanej firmie i dzięki niej wyposażonej. Patronat został podpisany w obecności pani Anny Kuś - Kasprzak - Inspektor Wydziału Edukacji i pani Agaty Kobylińskiej Pełnomocniczki ds. Dzieci i Młodzieży przy Prezydencie Miasta Łodzi......(czytaj więcej........)

Stanowiska ćwiczeniowo-demonstracyjne OZE
W ostatnim okresie czasu nasza szkoła wzbogaciła się o kolejny nowoczesny sprzęt kształcenia zawodowego. W ramach projektu „W DRODZE DO ZAWODOWEGO SUKCESU – ZDOBYWAMY NOWE KWALIFIKACJE I UMIEJĘTNOŚCI” zakupione zostały stanowiska ćwiczeniowo-demonstracyjne rekuperacji budynków mieszkalnych, klimatyzacji domów i mieszkań, modułowe stanowisko badania turbin wiatrowych, zestaw badania ogniw paliwowych oraz profesjonalną bezprzewodową stację pogodową.....(czytaj więcej........)

Szkolenie operatorów wózka podnośnikowego
Czyż nie ma osób, które nie marzyłyby o karierze Mariusza Pudzianowskiego?
Czyż nie ma osób, które nie chciałby dźwigać ogromnych ciężarów i móc je transportować w dowolne miejsce? Jest na to sposób, otóż udało się nam pozyskać wózek podnośnikowy. Kolejny raz wzbogaciliśmy się w sprzęt o bardzo dużej wartości......(czytaj więcej........)

Podsumowanie Ruchu Innowacyjnego
W dniu 15 czerwca w siedzibie Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego odbyło się XXXIV podsumowanie Ruchu Innowacyjnego. Z uwagi na panującą pandemię spotkanie odbyło się on-line. Dla nas była to bardzo miła uroczystość, ponieważ nagrodzeni zostali nasi nauczyciele, jeden z naszych patronów, wyróżnienie w kategorii grupowej otrzymał również nasz zespół szkół.
Pan Leszek Brych otrzymał certyfikat "Kreatora Kompetencji Zawodowych", Panie: Monika Kasprzak i Izabela Kruszewska otrzymały certyfikaty "Nauczyciela Innowatora", tytułem "Partnera Przyjaznego Edukacji" został wyróżniony nasz długoletni Patron: Urząd Dozoru Technicznego Oddział Łódź. W kategorii grupowej "Kreator Innowacji" certyfikat otrzymaliśmy MY, czyli Zespół Szkół Edukacji Technicznej. A to oznacza, że nasza praca i wysiłki zostały już po raz kolejny docenione i zauważone. Dziękujemy Łódzkiemu Centrum i Kapitule przyznającej wyróżnienia

"Najlepsza praca modelowo - konstrukcyjna w szkołach elektrycznych i elektronicznych". Uczniowie obecnej klasy 2 deo: Golasiński Wojciech, Muszyński Rafał oraz Strójwąs Mateusz, wykonali projekt pt.: "Regulowany wymuszalnik prądowy". W czasie pandemii nie było możliwe przeprowadzenie konkursu na miejscu w ŁCDNiKP, zatem był to konkurs on-line, transmitowany z pracowni elektrycznej. Pod opieką mgr inż. Damiana Mikołajczyka uczniowie zajęli 3 miejsce w województwie! Serdecznie gratulujemy! W czasie pandemii to jeszcze większy sukces!

"SZKOŁA DLA PRACODAWCÓW - PRACODAWCY DLA SZKOŁY"
- z ogromną satysfakcją informujemy, że nasza szkoła w obszarze "Budownictwo, drogownictwo i instalacje budowlane" została laureatem ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie. Sukces osiągnęliśmy razem z firmą Galmet - naszym długoletnim patronem. Pamiątkową statuetkę już otrzymaliśmy. Tym bardziej cieszy nas ten fakt, ponieważ w poprzedniej edycji konkursu, otrzymaliśmy dwa wyróżnienia - teraz nasza współpraca z Galmetem sprawiła, że zostaliśmy laureatem konkursu. (czytaj więcej........)

APEL pełnomocniczki prezydenta m. Łodzi ds. Równego Traktowania

ZASADY PRZYJMOWANIA INTERESANTÓW W ZESPOLE SZKÓŁ EDUKACJI TECHNICZNEJ.....(czytaj dalej)..

Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka

Ośrodek Interwencji Kryzysowej


Całodobowa bezpłatna infolinia
dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli - 800 080 222